SmellWell vankúšiky: konečne koniec smradľavým a vlhkým topánkam!

Smell Well Original deodorizér

Absorbuje vlhkosť, odstraňuje nepríjemný zápach a zanecháva sviežosť. Balenie obsahuje 2 vankúšiky, každý o rozmeroch cca 7,5 x 11,5 cm. Jednou z hlavných zložiek SmellWell je aktívne uhlie, ktoré sa po stáročia používa ako prírodné metóda čistenie vody a vzduchu. Používa sa aktívne uhlie z bambusu, ktoré obsahuje milióny mikroštruktúr, ktoré účinne absorbujú a neutralizujú nežiaduce pachy, a zároveň absorbujú vlhkosť. Pretože bambus rastie veľmi rýchlo, ťažba ho neohrozuje, a preto je bambus považovaný za obnoviteľnú a udržateľnú surovinu.

Ďalšími zložkami sú soli a minerály s hygroskopickým vlastnosťami, ktoré umožňujú absorpciu vlhkosti. Všetok obsah spĺňa požiadavky európskej skúšky REACH pre životné prostredie a bezpečnosť. Celý obsah je zabalený do netkanej textílie, ktorá funguje ako membrána: na jednej strane sú vnútorné komponenty držané pohromade, na druhej strane netkaná textília zaisťuje, že vlhkosť z topánky alebo športového vybavenia je prevádzaná do absorbčnej zmesi.

Použitie: Vložte vankúšiky do topánok a nechajte pôsobiť cez noc. Ďalšie ráno budú topánky suché a so sviežou vôňou. SmellWell je skvelý aj pre športové tašky, v ktorých neutralizuje zápach a dodáva sviežu vôňu. Po otvorení sú vankúšiky funkčné až 6 mesiacov.

Ak by ste mali o produkty záujem, nájdete ich na našom e-shope, alebo v kamennej predajni na Křenove 19 v Brně.

Odkaz: https://www.lyzarna-bruslarna.sk/vyhladavanie/?string=smell+well

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie