Lyžiarska prilba Atomic SAVOR GT AMID VISOR HD Purple 23/24

Kód: 859536/M
Značka: Atomic
€348,55 –18 %
atomic savor gt amid visor hd purple l 59 63 cm
€348,55 –18 % €283,63
Skladom (1 ks)
Variant

Lyžiarska helma so štítom Atomic SAVOR GT AMID VISOR HD.

Detailné informácie

Podrobný popis

Lyžiarska prilba Atomic SAVOR GT AMID VISOR HD.

Atomic Savor GT AMID Visor HD spája ochranu, pohodlie a skvelú viditeľnosť v jednom.

Helma Savor GT AMID Visor HD je zatiaľ to najlepšie, čo môže spoločnosť Atomic v kategórii systémov 2-v-1 ponúknuť.

Technológia HD Lens poskytuje kontrast za všetkých podmienok, zatiaľ čo integrovaný štít Visor ID Lens sa hladko spojí s vašou helmou a vytvorí neuveriteľné zorné pole a dokonalú ochranu proti vetru a snehu.

Helma GT poskytuje trojakú ochranu: konštrukcia Tri-Brid a použité technológie Holo Core a AMID (Atomic Multi-Directional Impact Deflector) zaisťujú až o 40% vyššiu ochranu proti nárazom, než vyžadujú príslušné bezpečnostné normy.

To všetko je navyše doplnené neuveriteľným pohodlím: so systémom Atomic Live Fit a 360 º možností úpravy veľkosti sa dokonale prispôsobí tvaru vašej hlavy. Menej starostí, viac všetkého ostatného!

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI

  • HD LENS TECHNOLOGY

Technológia kontrastných šošoviek s vysokým rozlíšením využíva kryštály v objektíve na zabezpečenie neuveriteľnej viditeľnosti snehu za každých svetelných podmienok.

  • AMID (Atomic Multidirectional Impact Deflector) je revolučný penový systém s dvojitou hustotou, ktorý poskytuje až o 40% vyššiu ochranu proti nárazu ako požadujú priemyselné bezpečnostné normy.

  • 360° FIT SYSTEM 360° systém prispôsobenia umožňuje doladiť helmu nielen na veľkosť hlavy, ale aj na jej tvar. Je tiež výškovo nastaviteľný pre 100% osobný komfort.
  • TRI-BRID CONSTRUCTION Konštrukcia Tri-Brid ponúka tri vrstvy ochrany, aby bola vaša hlava pokrytá zo všetkých uhlov bez toho, aby bola znížená hmotnosť, priedušnosť alebo odolnosť
    • VISOR ID LENS

    ID znamená Integrovaný dizajn, čo znamená, že hrana šošovky dokonale zodpovedá krivke prilby, maximalizuje vaše zorné pole a ponúka väčšiu ochranu pred vetrom a snehom.

Dodatočné parametre

Kategória: Štítové helmy
Záruka: 2 roky
Farba: Zelená, šedá
Pohlavie: univerzálne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: