Snowboard Head DAYMAKER black/brown

Kód: 2010000685983
Akcia
Značka: Head
€255,96 –17 %
Snowboard Head DAYMAKER black/brown (varianta 149 cm)
€255,96 –17 % €212,25
Skladom (1 ks)
Variant

snowboard

Detailné informácie

Podrobný popis

Snowboard HEAD DAYMAKER vám zaručí zábavu od začiatku jazdenia až po súmrak. Mix regulérneho a plochého camber, zhovievavé vykrojenie, úzky pás a stredné flex zaručujú príjemnú jazdu na hrane a veľa skokov. All-mountain ako záruka zábavy pre všetkých jazdcov.

Hybrid Camba DCT je zmes pravidelného a plochého tvar, ktorý sa vyznačuje konštrukciou s presnosťou a predvídateľnosti plochého-flat prehnutie a zúženého úzkeho rocker pásu pre väčšiu torznú flex. Vynikajúce držanie hrany pod viazaním, zatiaľ čo rocker prehnutie zaisťuje príjemnú zábavu.
EASY BOARD ARCHITECTURE je kombinácia dosiek ľahkého topoľového jadra pre reaktívne, nezničiteľnú jazdu.

TWIN DIRECTIONAL TVAR dosky má dvojitý tvar so smerovou konštrukciou. To z nej robí presný všestranný all-mountain nástroj a tiež hravý parkový stroj ideálny pre jazdu na prekážkach a skokoch na switch, aby pokryl všetky potreby backcountry freestyle jazdy.

EXTRUDED BASE - Extrudované sklznice sú rýchle, trvanlivé a ľahko sa udržujú. Sú vytvorené lepením polyetylénových peliet cez tepelnú úpravu a sú menej porézne než sintrované sklznice, ale trvanlivejšie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: