Powerslide Skateboard Choke Juicy Susi Dirty Harry Clear Orange

Kód: PS-414
Značka: Powerslide
€70,74
Skladem 2-3 dny
Variant

Štýlový a kompaktný pennyboard Powerslide

Detailné informácie

Podrobný popis

Powerslide Skateboard Choke Juicy Susi Dirty Harry Clear Orange - legendárny vinylové mini boardy zo 70. rokov sú späť - štýlové skate Juicy Susi s pestrofarebnými doskami a kolesami.

Skateboard Choke Juicy Susi Dirty Harry Clear Orange - legendárny vinylové mini boardy zo 70. rokov sú späť - štýlové skate Juicy Susi s pestrofarebnými doskami a kolesami.

Popis:

Juicy Susi je séria boardov značky Choke. Vinylové mini longboardy, ktoré majú pomerne malú dosku, ale veľké kolieska. Juicy Susi Dirty Harry majú širší, dlhší a konkávne dosku s rozmermi 60 x 16,5 cm. AL casted Susi Truck, ktorý je extra odolný. Skate je osadený polyuretánovými kolieskami Juicy vo veľkosti 60 x 45 mm v tvrdosti 78A. Super kolieska, ktorá výborne tlmí nerovnosti. O ich tichý chod sa starajú ložiská WCD ABEC 5. Kvalitne osadené a veľmi pružné mini boardy sú dostupné v niekoľkých farebných variantoch. Stačí si len vybrať! Vďaka svojej veľkosti a nízkej hmotnosti sú Juicy Susi ideálne na cruising po meste. Dokonale ovládateľné skate, ktoré môžete mať stále so sebou. Juicy Susi - to je parádna retro záležitosť v štýle obľúbených penny, ale za oveľa nižšiu cenu.

Detail:

  • kolieska: 60 x 45 mm Juicy 78A MD SHR
  • ložiská: WCD ABEC 5
  • doska: 60 x 16,5 cm (23,75 "x 6,5")
  • truck: alu 3,5 "AL casted Juicy
  • nosnosť: 100 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Pennyboardy
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: