Powerslide Skateboard Choke Juicy Susi Classic

Kód: PS-415
Značka: Powerslide
€54,21
Skladem 2-3 dny
Variant

Štýlový a kompaktný pennyboard Powerslide

Detailné informácie

Podrobný popis

Powerslide Legendárny vinylové mini longboardy zo 70. rokov sú späť - štýlové skate Juicy Susi s pestrofarebnými doskami a kolesami. Kvalitne osadené, veľmi pružné, vďaka svojej veľkosti a nízkej hmotnosti ideálny na cruising po meste. Parádny retro záležitosť v štýle obľúbených penny, ale za oveľa nižšiu cenu.

Legendárny vinylové mini boardy zo 70. rokov sú späť - štýlové skate Juicy Susi s pestrofarebnými doskami a kolesami. Juicy Susi je séria boardov značky Choke. Vinylové mini longboardy, ktoré majú pomerne malú dosku, ale veľké kolieska. Juicy Susi majú dosku s rozmermi 57 x 15 cm. Original AL casted Juicy Truck, ktorý je extra odolný. Skate je osadený polyuretánovými kolieskami vo veľkosti 60 x 45 mm v tvrdosti 78A. Super kolieska, ktorá výborne tlmí nerovnosti. O ich tichý chod sa starajú ložiská triedy WCD ABEC 7.

Kvalitne osadené a veľmi pružné mini boardy sú dostupné v niekoľkých farebných variantoch. Stačí si len vybrať! Vďaka svojej veľkosti a nízkej hmotnosti sú Juicy Susi ideálne na cruising po meste. Dokonale ovládateľné skate, ktoré môžete mať stále so sebou. Juicy Susi - to je parádna retro záležitosť v štýle obľúbených penny, ale za oveľa nižšiu cenu.

  • kolieska: 60 x 45mm, Juicy 78A MD SHR
  • ložiská: WCD ABEC 7
  • doska: PP composite 57 x 15cm (22,5 "x 6")
  • truck: alu 3,5 "original AL casted Juicy
  • nosnosť: 100 kg
  • Hmotnosť: 1.87 kgDodatočné parametre

Kategória: Pennyboardy
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: