Zjazdové lyže Elan VOYAGER, Black

Kód: 372102/172
Tip
Značka: Elan
€1 524,72 –12 %
Zjazdové lyže Elan VOYAGER, Black (dĺžka 172)
€1 524,72 –12 % €1 336,71
Skladom (1 ks)
Variant

Svetovo prvé výkonné skladacie lyže Elan Voyager.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nový Elan Voyager je na svete prvá , vysoko výkonná skladacia all-mountain lyža . Je veľmi pohodlná na nosenie, pretože sa dá zložiť do veľkosti 1m. Na druhej strane má Voyager všetko, čo náročný lyžiar pri lyži potrebuje, a to bez toho, aby bol znížený jej výkon.

NAJLEPŠÍ SPRIEVOD NA CESTY

Lietadlom, vlakom alebo autom - je jedno, ako sa na hory dostanete, Voyager bude ale vždy vašim dobrodružstvom vyhovovať.

Voyager je ďalší z vysoko inovatívnych výrobkov, na ktoré sa Elan zameriava v posledných desiatich rokoch, a dokladom toho, že Elan je hlavnou značkou pre inovácie v celom lyžiarskom priemysle. Voyager je prvou plne funkčnou skladacou lyžou, ktorá lyžuje na upravených svahoch ako závodné lyže a zvládne jednoducho každý terén.

Vďaka revolučnej technológii Elan Connect sú skladacie lyže jednoduché a efektívne na prepravu bez toho, aby bol znížený ich výkon na zjazdovkách. Táto inovatívna technológia je taká dobrá, že aj tí najskúsenejší lyžiari boli ohromení, keď sme im ukázali lyže, na ktorých lyžovali, zložené.

Unikátny profil Elan Amphibio, laminované drevené jadro a bočné hrany RST sú zárukou výkonu, ktorý očakávate od Elanu, zatiaľ čo špeciálne vyrobená podložka Fusion a konštrukčné prvky technológie Connect sú neoddeliteľnou súčasťou tohto výkonu, a ešte navyše umožnia zloženie lyží.


  • jedinečný typ výrobku
  • bezkonkurenčná mobilita pri cestovaní
  • nekompromisný výkon

Dodatočné parametre

Kategória: Lyže
Záruka: 2 roky
Farba: čierna
jadro: Drevené
Pohlavie: univerzálne
Radius: 172/14,9m
typ lyže: All Mountain / all Round / Freeride
Typ lyžiara: pokročilý
typ zjazdovky: upravená-premenlivá

Elan Voyager

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: