Teplo-uši Vysúšač obuvi VOT 12

Kód: 2000000212012
Značka: Teplo-uši
€27,45
Skladom (1 ks)
Varianta
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Sušič obuvi slúžiace predovšetkým k nahrievanie a prípadne vysúšaniu obuvi.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sušič obuvi VOT 12 slúži predovšetkým na nahrievanie a prípadne vysúšaniu jedného páru obuvi (lyžiarskej, pracovnej apod.). Je napájaný jednosmerným napätím 12 V palubnej siete automobilov a skladá sa z dvoch valcových vyhrievacích telies. Napájací prívod je pripojený do jedného z telies az neho je ďalej napájané druhé teleso. Celé zariadenie je plastové a je chránené dvojitou izoláciou.

Spôsob použitia:
Vykurovacie telesá sa vložia do obuvi a napájací prívod sa pripojí do zásuvky 12 V v batožinovom priestore alebo v priestore pre cestujúcich. Nie je vhodné používať Sušič pri nenaštartovanom motora. Akumulátor by sa príliš vybil, preto VOT 12 zapínajte radšej až po naštartovaní. Predpokladaná doba pre úplné vysušenie obuvi je 6-8 hod.Teplota povrchu vykurovacieho telesa nepresiahne vo vnútri topánky 60 až 70 ° C. Otvor v obuvi nezakrývajte (neupchávajte), aby sa nezamedzilo prúdenie vzduchu v obuvi. Ďalej nie je dovolené kombinovať dva zdroje tepla. Nenechávajte sušič zapnutý bez dozoru dlhšie ako je potrebné.

Technické parametre: Napájacie napätie 12 V DC, celkový príkon 9 W, priemer vykurovacieho telesa 30 mm, dĺžka vykurovacieho telesa 156 mm, dĺžka napájacieho prívodu 1 m, dĺžka spojovacej šnúry 1 m.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: