Zjazdové lyže Rossignol Temptation 84 + Xpress W 11

Kód: 49471/154
Tip Výpredaj
Značka: Rossignol
€545,34 –35 %
42f19e8f6f71e4bc7f59a6f1a3dc12ff90f7a6e9
€545,34 –35 % €356,42
Skladom (2 ks)
Variant

Špičkové dámske lyže Rossignol Temptation 84

Detailné informácie

Podrobný popis

Dámske zjazdové lyže Rossignol Temptation 84 sú štandard v all mountain všestrannosti a výkonnosti.

Air Tip technológia, najuniverzálnejší zmes rocker / camber Auto Turn Rocker, sendvičová konštrukcia s jadrom z ľahkého dreva paulovnie posilneným Bazalto, to sú hlavné dôvody pre oceňovanú all mountain všestrannosť do všetkých terénov a podmienok. Auto Turn Rocker poskytuje vynikajúci grip, jednoduché ovládanie a okamžitú kontrolu rýchlosti v oblúkoch. Okrem toho, že Air Tip znižuje hmotnosť, zvyšuje nadnášanie a udržuje konca lyží nad snehom v každom teréne, zatiaľ čo na tvrdom podklade umožňuje okamžité začatie oblúkov. Závodné DNA sa stretla s freeride. Temtation 84 predstavujú všetko, čo potrebujete v jednom páre lyží.

Rossignol Auto Turn   je skonštruovaný so 70% tradičným priehybom pod viazaním a zvyšných 30% na špičke a päte predstavuje slabý rocker. Tradičné priehyb poskytuje silu, energiu a výborné držanie na hrane v oblúku na upravenom svahu. Jemný rocker na špičke a päte umožňuje jednoduché ovládanie lyží a ľahkú kontrolu v každom teréne alebo snehu.   VŠESTRANNOSŤ - TOLERANCIA - JEDNODUCHÉ OVLÁDANIE - KONTROLA RÝCHLOSTI

Sendvičová konštrukcia spevňuje povrchovú časť lyže, čím je odolnejšia proti preseknutiu a prelomeniu. Bočné steny lyží sú naklonené o 30 °, čím zvyšujú svižnosť, redukujú celkovú hmotnosť lyží a zlepšujú hranenia.

Air Tip je patentovaná technológia, ktorú vyvinul Rossignol. Špička lyže je veľmi ľahká vďaka konštrukcii pripomínajúce včelieho plástu, ale zároveň si udržuje vysokú torznú tuhosť. Ťažisko lyže je tým pádom posunuté viac pod lyžiarov, čo zlepšuje ovládateľnosť lyže.

Dodatočné parametre

Kategória: Lyže
Záruka: 2 roky
Farba: čierna, modrá, Tyrkysová
jadro: Drevené
Pohlavie: Dámske
Typ lyžiara: Pokročilý - Športové
typ zjazdovky: 40% Neupravené svahy / 60% Upravené svahy
Radius: 11 m / 154 cm
krojenie: 120-84-133

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: