Zjazdové lyže Elan PRIMETIME 44 + viazanie FX EMX 12 23/24

Kód: 820080/172
Novinka Tip
Značka: Elan
€964,68 –14 %
elan primetime 44
€964,68 –14 % €820,94
Skladom (1 ks)
Variant

Zjazdové lyže ELAN Primetime 44

Detailné informácie

Podrobný popis

Zjazdové lyže ELAN Primetime 44 s nadčasovým designom, vytvorené využitím najmodernejších konštrukčných procesov, prinášajú do carvingu veľa zábavy. Rýchlejší prechod z hrany na hranu umožňuje podať vzrušujúci carvingový výkon. Primetime sú strategicky navrhnuté tak, aby zlepšovali ovládateľnosť a presnosť, vďaka čomu sa stane každý deň strávený na svahu neopakovateľným zážitkom.

Dual Density Woodcore
Drevené jadro s dvojitou hustotou vytvára v kombinácii s technológiou Power Match unikátnu konštrukciu, ktorá využíva silnejší profil a materiály pozdĺž vnútornej hrany pre maximálnu silu a stabilitu, priľnavosť hrán a odraz. Vonkajšia hrana má tenší profil na zníženie hmotnosti a plynulosť jazdy.

Power Match Technology
Konštrukcia lyže zladená so silou, ktorú lyžiar vynakladá smerom do snehu umožňuje prirodzenejšie ovládanie vnútorných a vonkajších hrán pre maximálne intuitívny pocit počas celého oblúka.

Mono Ti
Reakčné schopnosti lyže sú vylepšené jednou vrstvou titanálu, ktorá je umiestnená na drevenom jadre. Titanálová vrstva prispieva k lepšiemu jazdnému výkonu, dlhej životnosti a väčšej poddajnosti lyže.

Dodatočné parametre

Kategória: Lyže
Záruka: 2 roky
Farba: modrá
jadro: Drevené, Mono Ti
Pohlavie: Pánske
Radius: 15,1m/172cm,
Typ lyžiara: Pokročilý - Športové

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: