Zjazdové lyže Salomon S / FORCE 9 + Z 12 GW 19/20 - Testované

Kód: 10376/170 10376/177 Zvoľte variant
Tip
Značka: Salomon
€630,96 –46 %
sforce9
€630,96 –46 % €341,75
Skladom (2 ks) Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Variant

Športové zjazdové lyže Salomon S-Force

Detailné informácie

Podrobný popis

Salomon S / Force 9 sú ideálnym modelom pre sebavedomé lyžiarov uprednostňujúcich rýchlosť pri zachovaní stability na zjazdovke za rôznych snehových podmienok.

  • Full Sandwich Sidewalls: Zaručuje stabilitu, presnosť a výborné držanie hrán, čo sa prejaví predovšetkým vo vyšších rýchlostiach.
  • profil: Tip Rocker
  • drevené topoľové jadro
  • Single TI: jedna titanalovou vrstva zlepšuje držanie hrán, presnosť a rýchlosť reakcie, čím výrazne zvyšuje výkon lyží.
  • Pulse Pad: tenká vrstva gumy medzi hranou a bočnicou, tlmí vibrácie, zaisťuje plynulú jazdu a lepší kontakt lyží so snehom
  • technológia Edge Amplifier: integrovaný systém, ktorý prenáša oveľa efektívnejšie vertikálne energiu na hrany lyží a docieli tak maximálne držanie hrán aj na zľadovatenom povrchu, navyše uľahčuje prejazd oblúkom
  • konštrukcia špičky Crossover zlepšuje stabilitu vo všetkých terénnych i snehových podmienkach tým, že absorbuje vibrácie, tlmí nárazy a zaisťuje stály kontakt lyží so snehom
  • ochrana špičky a pätky

Perfektné lyže pre istú jazdu na upravených zjazdovkách pre lyžiarov hľadajúcich hľadajú rýchlosť i stabilitu, vďaka ktorej môžu schádzať kopca v rôznych snehových podmienkach.

Testovacie lyže sú krátkodobo používané na rôznych predvádzacích a reklamných akciách (lyže nie sú z klasickej požičovne). Sú vo veľmi dobrom stave!

Lyže sú profesionálne pripravené na predaj, tj. Nabrúsené hrany, navoskované a preleštenie sklznice.

Dodatočné parametre

Kategória: Lyže
Záruka: 2 roky
Farba: čierna
jadro: Drevené
Pohlavie: Pánske, univerzální
typ zjazdovky: Upravená, neupravená
Radius: 14m / 163, 16m / 170, 17m / 177

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: