Zjazdové lyže Blizzard ALIGHT 7.2 + viazanie TLT 10 DEMO W

Kód: 2010000678831
Tip Výpredaj
Značka: Blizzard
€476,54 –32 %
Zjazdové lyže Blizzard ALIGHT 7.2 + viazanie TLT 10 DEMO W (dĺžka lyže 153)
€476,54 –32 % €325,46
Skladom (1 ks)
Variant

Nový rad lyží Alight bola vyvinutá podľa radu Quattro a je určená výhradne pre ženy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Blizzard Alight 7.2 CA - lyže je kvalitná športová dámska univerzálka určená prevažne na upravený terén na zjazdovku a jazdu v stredných rýchlostiach.

Nový rad lyží Alight bola vyvinutá podľa radu Quattro a je určená výhradne pre ženy. Tvarom, použitým materiálom a konštrukcií sa Alight nelíši od dámskej rady Quattro. Pribudlo však plochy v špičke lyže podobne ako u freeridových lyží, čo prispieva k lepšej ovládateľnosti a stabilite v oblúku.

- IQ suspension - krátky športový spojler, ktorý prechádza v strednej časti lyže Power doskou a vďaka tomu optimálne tlmí vibrácie. Power doska zaisťuje optimálny prenos síl na hrany lyží a športový spojler v kombinácii s elastomérovým tlmičom optimálne tlmí vibrácie (10 × rýchlejší tlmenie vibrácií). Polyamidové štruktúra zabudovaná do konštrukcie lyže a spojená s elastickým pružiacim systémom

- dvojité sklolaminátové zosilnenie

- Dura-tec: Hliníkové ochranné špičky + vysoko odolný štruktúrovaný povrch proti poškriabaniu + silnejší vrchná fólia s povrchovou úpravou je o 20% silnejšie ako je štandard + 3D radius na hrane vrchnej vrstvy lyže proti škrabancom a seknutím + nový chránič pätky lyže so 75% vyššou odolnosťou v teste

- 90% side wall   konštrukcia je používaná prevažne v závodnom lyžovaní a športových modeloch pre ambicióznych lyžiarov. Použitím fenolové bočné hrany v takmer celej dĺžke lyže sa dosiahne vyššiu torznú pevnosť, lepšieho tlmenie a dynamického precíznejšieho prenosu síl na hranu lyže.

- Spaceframe 3D

- GripWalk


Vrátane viazanie: Áno
Viazanie do - kg: 100 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Lyže
Farba: čierna
jadro: kompozit
Pohlavie: Dámske
Radius: 153 / 12m
typ lyže: univerzálny
Typ lyžiara: Rekreačné, Športové
typ zjazdovky: upravená
Šírka lyže pod viazaním: 72 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: