Zjazdové lyže Atomic VANTAGE X 80 CTI + FT 12 GW black / red 18/19 - Testované

Kód: 2010000676349 2010000693285 Zvoľte variant
Tip
Značka: Atomic
€656,81 –44 %
Zjazdové lyže Atomic VANTAGE X 80 CTI + FT 12 GW black / red 18/19 - Testované (dĺžka lyže 173)
€656,81 –44 % €369,28
Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Variant

Zjazdové lyže Vantage X 80 CTI pre stredné oblúk, do rôzne náročných a upravených terénov, pre výkonnostne založené lyžiarov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vylepšená rada Vantage sa predviedla kombináciou ľahkosti a stability potrebnú pre progresívny all-mountain lyžovanie. Ale keďže väčšina all-mountain lyží trávia viac a viac času na zjazdovkách, je tu úplne nová rada Vantage X. Je to séria lyží, ktorá predstavuje úspešnú ľahšie a pevnejšie konštrukcii navyše s novou technológiou Exo Profile, ktorá uberá 20% váhy. Lyže dostala inovatívny dizajn, športovejší tvar, zakončená veľmi odolnou vrchnej vrstve. Lyže je perfektný na zjazdovke, ale je pripravená aj na povrch mimo nej!

Rad Vantage je tou najuniverzálnejšie radom, ktorú značka Atomic poskytuje.

Výborne sa hodí na strednej oblúk do rôzne náročných a upravených terénov, kde je ocenia predovšetkým výkonnostne založenia lyžiari. Špeciálne tvarovaný a spevnený 3D profil zvyšuje stabilitu. Oproti konkurenčnom lyžiam ich jadro vylepšujú titanalovou výstuhy a vďaka technológii Carbon Tank Mesh majú nízku hmotnosť aj vysokú torznú tuhosť.

Vantage sú dôkazom, že v progresívnom all mountain lyžovanie je budúcnosť. Vantage sú práve pre to navrhnuté.

technológia:

POWER woodcore - Celodrevené jadro Power Woodcore je tvorené kombináciou tvrdého a ľahkého dreva a je zárukou výborných vlastností.

CARBON TANK MESH - Veľmi pevná sieťová vrstva karbónu, ktorá dodáva lyži silu vo všetkých smeroch, pri minimálnom navýšenie hmotnosti.

TITANIUM POWERED - Vrstva titanalu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke lyže. Plní fuknciu ako "chrbticu", robí allmountain lyže stabilnejšími a dynamickejšími.

FIREWALL - Bočnice nazývaná "FIREWALL" je veľmi podobná klasickej sendvičovej konštrukcii s tým rozdielom, že sa pod viazaním zužuje pre lepšiu pružnosť.

EXO PROFILE - je 3D profil lyže pre rad Vantage X. Lyže majú zúžené hrany, ktoré sú zosilnené. Hlavnou výhodou je znížená hmostnosť a zvýšená odolnosť proti poškriabaniu.

ALL MOUNTAIN ROCKER 10-90-0

Viazanie: FT 12 GW (do 120 kg)

Testovacie lyže sú krátkodobo používané na rôznych predvádzacích a reklamných akciách (lyže nie sú z klasickej požičovne). Sú vo veľmi dobrom stave!

Lyže sú profesionálne pripravené na predaj, tj. Nabrúsené hrany, navoskované a preleštenie sklznice.

Dodatočné parametre

Kategória: Lyže
Farba: čierna, červená
jadro: Drevené
Pohlavie: Pánske, univerzální
jadro: Titanium Powered
Radius: 15,2 m / 173 cm
typ lyže: All mountain / All-round / Freeride
Typ lyžiara: Športové-Race
typ zjazdovky: Upravená aj Prašan

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: