RUDY PROJECT RACEMASTER black stealth

Kód: 2010000688892
Novinka
Neohodnotené
Značka: RUDY PROJECT
€234,35 –18 %
RUDY PROJECT RACEMASTER black stealth (varianta SM (54 - 58 cm))
€234,35 –18 % €191,31
Skladom (1 ks)
Variant

Vhodná pre profesionálnych aj rekreačných športovcov

Detailné informácie

Podrobný popis

Rudy Project Racemaster je helma s vysokou úrovňou komfortu a bezpečnosti. Stala sa voľbou profesionálneho cyklistického tímu Bahrain Merida Pro Cycling pre sezónu 2017. Je vhodná pre profesionálnych aj rekreačných športovcov vďaka jej aerodynamické konštrukcii a systému optimálna ventilácia.


Hexocrush Technology

Technológia ktorá bola vyvinutá pre zníženie hmotnosti a je označovaná ako jedna z najpokročilejších. Rudy Project ju navrhol tak, aby maximalizovala tvoju bezpečnosť. Vložka je zhotovená dvoma rôznymi hustotami peny a štruktúry v tvare haxagónu, ktorá zaisťuje tlmenie nárazov rozptylom síl radiálne. To znamená že Hexocrush znižuje veľkosť G-preťaženia na hlavu v prípade pádu alebo nárazu.

[Hexocrush Technology]

Garage Eyewear Dock

Disponuje tiež inovatívnym systémom upevnenia športových okuliarov zo zadnej strany prilby. Teda nemusíš sa obávať, že svoje okuliare stratíš, ak ich nechceš mať v danom okamihu na očiach.

[

Retention Systém RSR 9

Upínací systém pozostáva z kombinácie Retention Systému RSR 9 a Divider Pre bočných praciek, zaisťujúcich kompletné a komfortné prispôsobenie tvojej hlave. Bol navrhnutý pre maximalizáciu komfortu aj v prípade využitia prilby v kombinácii so slúchadlami pri počúvaní obľúbenej hudby.

[Retention systém]

Veľkosti (obvod hlavy): S / M (54-58 cm), L (59-61 cm)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: